Categories
Uncategorized

Limaj viziton babain e ish-presidentit Thaçi: Përherë te baca Haxhi e djemtë e tij shohim krenari e burrni

Fatmir Limaj, i pari i NISMAS Socialdemokrate ka bërë të ditur se ka vizituar babain e Hashim Thaçit.

Postimi i plotë:
Me bashkëpunëtorë ishim në vizitë në familjen e presidentit Hashim Thaçi, ku si gjithmonë baca Haxhi na priti me gëzim e zemrën plotë me dashamirësi e ngrohtësi prindërore.
Përherë te baca Haxhi e djemtë e tij shohim krenari e burrni. Ky prind luftëtari e di më mirë se kush do, se ajo që po ndodh në Hagë vazhdon të jetë çmim i lirisë që po paguhet me mungesën e sakrificën që po e paguajnë presidenti me bashkëluftëtarët tanë.
Prandaj, prindërit, fëmijët dhe familjet e tyre janë të fortë, kokëlartë e krenarë për ata që e udhëhoqën Kosovën drejt lirisë dhe pavarësisë.
Krenar me UÇK-në dhe luftën saj të drejt, të pastër e të lavdishme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *