Categories
Uncategorized

Ganimete Musliu kositë edhe barin, më pas me veshje elegante niset për dasmë

Pos vozitjes së traktorit, deputete Ganimete Musliu ësht
ë shfaqur në emisionin “Era Verë” edhe duke e kositur barin dhe duke rregulluar oborrin e shtëpisë. Me këtë rast, ajo u ka bërë thirrje vajzave të reja të shkollohen, por edhe mos t’i frikësohen punës.

E pas kositjes së barit, deputetja e njohur u rregulla dhe u bë gati për një dasmë. Musliu dha një rrëfim të gjatë në “Era Verë” për familjen dhe jetën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *